Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a biosz...

Kinek hogy sikerült a biosz emelt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked hogy sikerült? :)
2017. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én jövőre érettségizem, csak kiváncsi voltam az idei véleményekre / tapasztalatokra :)
2017. máj. 16. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, 82 lett, ami kicsit kevés, de remélem, jó kémiát csinálok, és elég lesz. Már nagyon várom én is, hogy mik a fejlemények. :D Hát hajrá jövőre. :)
2017. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt nehéz idén. Egy feladat volt amiben két kérdést üresen hagytam, a többihez mind írtam valamit.
2017. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett volna jobb is, mondjuk több genetika, kevesebb ökológia... De azért nem lett olyan rossz, majd meglátjuk.
2017. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jedwardlove ***** válasza:
62%
Lehetett volna jobb,én pl. az esszénél kicsit másra számítottam,de már mindegy. Túl sok volt a növénytan.Meg az a Mitokondriális-Évás feladatnál a számolás beillett volna egy oktv 2. fordulóba (szerintem és osztálytársaim szerint is) én az ki is hagytam... De annyira nem lesz rossz, nagyon remélem hogy szerencsém lesz és összejön egy jobb eredményt. Sok sikert jövőre :)
2017. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltak nehéz feladatok, de összességében korrekt volt szerintem.


A mitokondriális évás számolást egy egyszerű aránypárral kellett megcsinálni, szövegértés. :) Az a feladat tényleg nem volt könnyű, de mivel a tananyagban és a követelményrendszerben is szerepel, meg lehetett csinálni (a mozaikos tankönyvben kb. egy egész oldalon tárgyalja ezt a témát evolúcióbiológiából :P).

2017. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát jó, de a mozaik kicsit mindent túltárgyal. Sokszor olyan mélységekben, amik feleslegesek...
2017. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De látod hogy mégsem felesleges, mert rákérdeztek. :D Komolyra fordítva a szót, igazad van, a mozaikos könyvek tényleg sok témát túltárgyalnak, viszont sok helyen meg pont inkább hiányosak (pl. DNS-szintézis; populációgenetika stb).
2017. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!