Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érzitek, hogy sikerült...

Hogy érzitek, hogy sikerült nektek az emelt biosz és az emelt kémia? Szerintetek nehezebbek voltak a tavalyinál a feladatsorok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A biosz 82-84% lesz. Szerintem gyakorlatilag ajándék volt. A szíveset és a genetikát át kellett gondolni, de egyik sem volt nehéz, és mindegyik téma alapvető és várható volt. Az esszélehetőségek szintén könnyűek voltak. (Bár én a 2-es képet nem ismertem fel pontosan, a kérdésekből kitaláltam, hogy mire mehet ki a feladat, így ott is csak kb. 2 pontot vesztettem.)

A kémia 58-65% lesz. Szerintem alapjában véve az sem volt nehéz, csak nekem több idő kellett volna rá, a 7-es feladatig jutottam. De amit leírtam, az majdnem mind jó lesz. A próbateszteken sosem volt gondom az idővel, viszont akkor rendszeresen bele-belefutottam "buta" hibákba, mert hagytam "csőbe húzni" magam vagy egyszerűen nem voltam elég figyelmes. (Meg minden tesztben volt egy-egy feladat, általában a kísérletelemzés, amit teljesen eltoltam, most, "élesben" szerencsére sikerült az is. Régen az eletrolízis a legnagyobb mumusom volt, pár hónapja egyszerűen leblokkoltam volna meglátva azt a feladatot, de most az is jó lett:)) Így most mindent 3-szor átrágtam, nehogy "potya" pontokat veszítsek, így viszont az idő nem volt elég. Valamit valamiért. De most is ugyanígy csinálnám. (Mert ha "végigszaladok" a teszten, de elnézek ezt-azt, esetleg olyat, ami az egész feladatra hatással van, akkor talán még rosszabbul is jártam volna.) Meg végig elég stresszes is voltam, nyilván az is "lassított". Szóval bár a százalék nem tűnik valami nagy büszkeségnek, alapvetően ezzel is elégedett vagyok (még ugye javíthatok is még a szóbelin).

És úgy tűnik, a célomhoz egy nem különösebben fenomenális szóbelivel is elég lesz - bár a ponthatár ugye mindig lutri:S, szóval "nyugtával a napot", de nyugodtan és bizakodva készülök a szóbelikre.

2016. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!