Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az informatika...

Hogy sikerült az informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült a középszintű informatika érettségi, mi a véleményetek róla ? Szerintetek nehéz volt, melyik feladat ment legkevésbé?

2017. máj. 19. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt nehéz, mindent megcsináltam, remélem, hogy jó is lesz :) Attól féltem, hogy esetleg majd az időbe nem férek bele, de azzal sem volt gondom. Egyedül a táblázatkezelésnél volt egy kis problémám néhány feladattal, nem mindegyiknél értettem meg elsőre, hogy miről is van szó pontosan mert azért izgultam is picit, de megoldottam :) Az adatbáziskezelésen viszont meglepődtem, azt hittem, hogy nehezebb vagy bonyolultabb feladatot fognak adni, de ehhez képest szerintem talán az volt a legkönnyebb. Neked hogy sikerült?
2017. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én angol nyelven érettségiztem informatikából, de remélem, nem baj, ha leírom a véleményem :D

A word, powerpoint viszonylag jó volt, az excel-nél csak egyet nem tudtam, szóval az is tűrhető volt. Aztán jött az access. Szerintem ez volt a legnehezebb, már valaki ott elbukott, hogy nem tudta, hogy hogyan kell egy táblához 2 kulcsot adni. Viszont szerintem összességében elment a feladatlap. Neked Kérdező hogy sikerült? :)

2017. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!