Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű informatika...

Középszintű informatika érettségihez kellett volna programok közül választani?

Figyelt kérdés
Mindenhol erre utaló dolgokat olvastam, viszont én nem írtam alá ilyen lapot, nem választottam semmi közül.

2017. máj. 15. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, adtak egy lapot. Azon kellett x-elni a valasztott programokat, mert azok lesznek csak ratelepitve a gepedre az erettsegin.
2017. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Középszinten idén először volt kötelező a szoftverválasztási nyilatkozat. Lehet, hogy van olyan iskola, ahol még nem vették észre a jogszabályváltozást, és nem töltettek ki.
2017. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak azok lesznek rajta a gépen. Azoknak biztosan rajta kell lenniük.
2017. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt választás, vagyis volt, de nem x-elgettünk, csak alánk tettek egy lapot, hogy írjuk alá, ezek a szoftverek lesznek érettségin. Elvileg nektek is alá kellett volna írnotok, kérdezd meg az infó tanárt, hogy mik lesznek.
2017. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az operációs rendszert lehetett kiválasztani, a többi fix volt a lapon.
2017. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy milyen programok lesznek, de lap nem volt róla, semmit nem írtunk alá.
2017. máj. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!