Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, el vagyok...

Sziszka12 kérdése:

18 éves vagyok, el vagyok jegyezve, a vőlegényem így írhat igazolást nekem, ha 1 napot hiányzok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 13:19
 1/5 anonim válasza:
100%
nem
2017. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
XDdddddddd te jo eg. Nem baj, lenyeg h el vagy mar jegyezve!
2017. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szaporodnak a birkák.....
2017. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt ;) szerintem nem sok közöd volt hozzá, hogy mi történik velem rá kérdeztem, hát ha lehet, nem tudhatod miben nőttem fel, de biztos hogy te egy nagyvárosi elkényeztett "ember" vagy gratulálok a szüleidnek, hogy még egy olyan lényt nemzettek mint te, aki a társadalmunknak csak a terhére van.
2017. máj. 20. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagyok 4 éve együtt ha totál retardok vagytok. Az igazolást szülő vagy orvos írhatja, esetleg a rendőrség ha olyan helyzetbe kerültél. Ráadásul, ha már itt tartunk te társadalom elitje, csak, hogy ne halj meg hülyén elmondom, hogy míg jegyben vagytok, semmi közötök nicns egymáshoz jogilag. Majd ha megesküdtök, akkor lesztek jogilag szémottevők. De ezt csak tényleg azért, hogy ne csinálj magadból hülyét azzal, hogy dehát ti jegyben jártok. Jegyben sok birka sokáig jár, de az senkit nem érdekel. A jegybenjárás csak egy tipikus nagyvilági szülemény, mint a Valentin nap.
2017. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!