Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmúltam 18 éves, akkor...

Ha elmúltam 18 éves, akkor középiskolás diákként írhatok saját szülői igazolást magamnak? Ha nem akkor sztetek hol szerezzek igazolást?

Figyelt kérdés

Jeleg végzős gimnazista vok, pár napja, hogy már 19 éves vagyok, szval bőven betöltöttem a 18-at.


Nos, arról lenne szó, hogy február 20-án (hétfőn) 17:00-ás kezdettel lenne egy ilyen konferencia szerűség, melyen több ismert magyar közgazdász, jogász, politikával foglalkozó személy gyűlne össze, ahol megvitatnák így 1-2 órában az aktuális dolgokat, stb...

Nos mivel engem érdekelnek az ilyenek, továbbá én az egyik ismert embert személyesen is ismerem és jóba is vagyok vele, ezért ő engem is meghívott, holott többnyire csak "felnőttebb" emberek leszmek, amely úgy érzem, hogy elég nagy tisztelet számomra, éppen ezért mindenképp szándékomban áll elmenni


Csak!

Nekem minden hétfőn 15:30-17:00 között kötelező jellegű tömegsportom van, melyről igazolást kell vinnem, ha hiányzok. Igazolatlant meg nem szeretnék, orvosi igazolást meg csak a háziorvosomtól tudnék kérni, ám mivel vidéki vagyok, ezert erre se lenne időm.


Éppen ezért nekem szabad már saját igazolást írni?

Ha nem, mit ajánlotok, hogy szerezzek igazolást?



2017. febr. 6. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyádék elvileg tudnak igazolni 3 napot...
2017. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért, ezt nem szeretném, ha erről a szüleim tudnának. Ők általában mindennap 8-9 óra körül érnek haza. Nem szokásom előlük titkolóznom, sunyiban csinálni dolgokat, de azt szeretnén, ha erről most kivételesen nem tudnának!
2017. febr. 7. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosi igazolás? Ha jófej az orvos akkor megadja.
2017. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen naív...az első válaszoló megadta a választ, a szüleidnek nem kell tudnia róla.
2017. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!