Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki érettségin...

Van itt olyan, aki érettségin olyan tételt húzott, amiről egyáltalán nem tudott semmit, és meg sem tudott szólalni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 15:42
 1/2 anonim válasza:
77%

Én.

Kihúztam egy olyan tételt, amiről semmit nem tudtam, egy regény volt.

A könyv végében volt valami fasság, azt írtam ki a papírra, szal 3 percig simán tudtam beszélni.

Utána még a tanár belekérdezett, valami olyasmi volt, hogy mivel mentek a Senki szigetére.

Betoltam, hogy lóval.

Ott véget ért a dal, kettessel.

2017. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Záróvizsgán 40 tételem volt. Kettővel nem foglalkoztam, a többivel igen. Szerintem nagyjából a felét nagyon jól elmondtam volna,de fogalmam volt a többiről is. Kettőhöz anyagom sem volt, igazából átugrottam őket, annyira szenvedősek voltak és maximum csak részben érinthettük... Na melyiket húztam?... Égés, csalódás, teljesen felesleges stresszelés vagy egy hónapig és a diplomám is rosszabb lett. :) Tanulság: mindennel kell foglalkozni, legyen pár pont a fejedben a tételeidről és ne stresszelj, csak tegyél meg mindent, főleg ha valószínűsítem, sok időd van tanulni. Ne álltasd magad, hogy sok időd van még! Hajrá.
2017. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!