Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kompetencia: Beteg vagyok,...

Kompetencia: Beteg vagyok, nem tudok bemenni meresre. Milyen kovetkezmenye lesz ennek?

Figyelt kérdés
Vagy erdemesebb erot venni magamon, full lazasan?
2017. máj. 23. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Semmi kővetkezménye nincs, max. az ofőd kicsit szomorú lesz.
2017. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg egy másik napon bepótoltathatják. Gyakorlatilag anno egy osztálytársam szülői igazolással (tehát nem beteg volt) otthon maradt, és nem tudunk róla, hogy megírta volna valaha is.

A kompetencia amúgy egy felmérés, nem egy vizsga:) inkább maradj otthon és gyógyulj meg.

2017. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson lázasan bemenni! Aki beteg, gyógyuljon! Semmi következménye nem lesz, ha nem írod meg. Egyszerűen igazolni kell a hiányzásodat, de ha lázas beteg vagy, akkor nyilván lesz orvosi igazolásod. Utólag akkor írathatják meg, ha nagyon kíváncsiak rá, hogy milyen eredményeket érnél el. De kb. holnaptól már fent lesznek a neten a feladatsorok meg a megoldások is, ha jól gondolom. Szóval csak annak lesz kellemetlen következménye, ha nem igazolod a hiányzásodat, hiszen tanítási nap. Más semmi.
2017. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kompetenciának a rákövetkező év januárjában van eredménye, ha jól emlékszem, én legalábbis nem emlékszem, hogy amikor mi írtunk, feltették volna a megoldásokat a netre pár napon belül, tehát elméletileg meg tudnák íratni utólag - főleg, hogy mivel egy felmérés, nem vizsga, tehát elméletileg nincsen tétje (mondjuk a mi sulinkban pont osztályozzák, örültünk is neki) -, így szerintem nem hivatalos megoldókulcsot se csinálnak neki, mint mondjuk némelyik középszintű érettséginél.


De tényleg nem valószínű, hogy utólag meg fogják íratni a kérdezővel, csak azért írtam, hogy ne érje váratlanul a dolog.


Esetleg az iskolát/osztályfőnököt érdemes még megkérdezni, hogy utólag meg fogják-e veled íratni, szerintem valakinek tudni kell (ofő, igazgató, igazgatóhelyettes).

2017. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!