Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem megyek be...

Mi történik ha nem megyek be emelt szóbelire?

Figyelt kérdés
Matekból emelteztem, és nem úgy sikerült ahogy akartam. A szóbeli nem segítene rajta kicsit sem, így arra gondoltam, hogy inkább nem is mennék be, és mentem ami menthető, a többi tantárgyat. Van-e lehetőségem jövő májusban arra, hogy ne emelten, hanem középszinten írjam újra?
2017. máj. 29. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

El kell érned egy minimális pontszámot a szóbelin is annak érdekében, hogy érvényes legyen az érettségi (10% körül, azt hiszem, bár ebben nem vagyok biztos). Ha nincs meg, akkor nem kapsz érettségi bizonyítványt. Én azt javaslom, hogy menj be, annyit biztos fogsz tudni mondani, hogy ne vágjanak ki, és akkor legalább lesz egy érettségi a kezedben.

Természetesen jövőre újraírhatod középszinten, amiről tanúsítványt fogsz kapni.

2017. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!