Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez az átjelentkez...

Hogy működik ez az átjelentkezős dolog? PTE-n bellül

Figyelt kérdés

Sziasztok leirom a helyzetem, most érettségiztem, de nem gondoltam,hogy egyetemre akarok tovább menni, de egyre erősebb bennem, hogy igen két szak között vacilálok, és ha nem tetszik az első átjelentkezhetek másikra?

Tehát most keresztfélévre jelentkeznék ktk-ra pénzügy területre, és ha ez nem annyira jönne be átmehetek informatikára szeptemberbe?

Addig is legalább tanulok, és nem esek nagyon ki, csak most februárig, közép matekom 78% közép info 88%)előrehozott) és az angol is elég jól megy.

Szerintetek?


2017. máj. 30. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem azonos karon vannak, szóval csak úgy átjelentkezni nem fogsz tudni, hanem újra kell felvételizned, de ha jó pontjaid vannak, én nem aggódnék miatta.
2017. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja rendben köszi
2017. máj. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!