Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pár dolog OKJ-val kapcsolatban...

Aladar12 kérdése:

Pár dolog OKJ-val kapcsolatban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és egyetemmel párhuzamosan végeznék egy OKJ tanfolyamot is. Levelezőset szerettem volna, de nem találtam sajnos, csak estit. Azt tudom, hogy 25 éves kor előtt az első 2 szakma ingyenes, ebbe én pont beleesek. Az lenne az egyik kérdésem, hogy ha nem tudom befejezni, akkor vissza kell fizetni a tanfolyam díját vagy van valami hasonló?

Emellett mint tudjuk egyetemen nem igazán kell bejárni minden órára, de sok esetben az OKJ ütközne az egyetemi dolgokkal. Esti OKJ-n be kell járni minden órára, vagy helyfüggő?


2017. ápr. 20. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első 2 szakma csak akkor ingyenes ha iskolarendszerben tanulsz.Nappali képzésre 26 éves korig járhatsz,estin vagy levelezőn nincs korhatár.Mivel ingyenes, így nem kell fizetni sem ha esetleg abbahagyod.
2017. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!