Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egymás utáni napokon...

Az egymás utáni napokon következő vizsgákra hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

01.csütörtök, 02.péntek, 03.szombat

06.kedd, 07.szerda, 08.csütörtök, 09.péntek


ezekre mégis hogy lehet felkészülni? volt mrá valaki hasonló szar helyzetben? ötlet?


-egy kétségbeesett elsőéves egyetemista



2017. máj. 31. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Félévközben folyamatosan tanulni kell sajnos, és akkor máris kevesebb az anyag ilyenkor. Bár az is érdekes kérdés, miért ma jut eszedbe, hogy a holnap-holnapután-azutáni vizsgákra hogy kéne tanulnod.
2017. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg azt tudom javasolni, hogy mérlegeld, melyik tárgyra lehet könnyebben/nehezebben felkészülni, miből van lehetőséged inkább későbbi időpontban pótvizsgázni, illetve melyik tárgyak a fontosabbak, mire épül mondjuk egy másik tárgy következő félévben. Ha látod, hogy képtelenség minden vizsgádra felkészülni, muszáj prioritásokat felállítani.
2017. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

múlthét pénteken kaptuk meg a vizsgaidőpontokat.

a hétvégével együtt sem volt túlsok idő ez.

2017. máj. 31. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten hétfőn és pénteken is két vizsgám volt. Egész hétvégén tanultam. Nyilván a nehezebbre tanulj, a könnyebbet meg legalább olvasd át. De ez csak akkor megy, ha amúgy nem teljesen homály egyik tárgy sem, mert egy féléves anyagot nem fogsz tudni megtanulni pár óra alatt.
2017. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!

Nem totál homály egyik sem :) bejárok előadásokra

2017. máj. 31. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem holnap(01.)lesz egy nehéz vizsgám, arra tanulok amennyit csak bírok, aztán lesz 06., 07., 08. Ezek közül a 08. a legnehezebb, így arra fogok legtöbbet tanulni, de a másik kettőt is amennyire lehet, átnézem. Az se baj, ha nem mennek elsőre, még 1 hónapig vizsgaidőszak van, de azért igyekszem elsőre letudni. Be kell osztani minden napra, úgy, hogy vizsga előtti nap csak át kelljen nézni az egészet, ha ez nem megy, akkor...hát, sok sikert :D 1-2 nap alatt nem lehet vizsgára felkészülni, ez már nem gimi, de ki fogod magadnak is tapasztalni. Végülis, ha előadásokra bejártál, akkor nem veszett ügy.

21L

2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást!

Én már letudtam a vizsgaidőszakot. Mind a 10 tárgy megvan. :D

2017. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az eddigi vizsgák sikeresek :D

Remélem a holnap holnaputáni azutáni utáni is az lesz


Ohh jó neked utolsó válaszoló. Élvezd a nyarat. :)

2017. jún. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!