Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségi közben teljese...

Matek érettségi közben teljesen lefagytam és ideges voltam. Ez miatt nem sikerült?

Figyelt kérdés

Mindig is ötös voltam matekból, egy jó gimnáziumban, de amikor írtuk az érettségit nagyon feszült voltam egész végig, és mintha mindent elfelejtettem volna. 63%-os lett, ami azért furcsa mert az összes előző évi 80-90% között sikerült:(

Az egyetemre ahova menni akarok, attól még felfognak venni, de mit csináljak hogy ez elmúljon, és 100%-os precizitással odategyem magam?


2017. máj. 31. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Lány vagy fiu vagy?

Ez sok mindentol fugg.

2017. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Ez most hányas akkor?
2017. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fiú
2017. máj. 31. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb jobban fog menni. Igen, ez egy olyan élmény, ami nem jött ki jól, de nem jelenti azt, hogy mostantól minden rosszul fog sikerülni, amiből jónak érzed magadat. A felvételid nem ugrott, ez egy ilyen tapasztalat, de ne tántorítson el attól, hogy továbbra is készülj. Az alapjaid megvannak, már csak a vizsgaszituációk kezelését kell megtanulnod, de abba legkésőbb egyetemen bele fogsz rázódni. :)
2017. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Fiuknál ez rohadt gyakori.Nagyon lehet idegeskedni de erre annyi a megoldás, hogy gyakorolsz lazának maradni.
2017. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha attól még felvesznek nem tök mindegy? Én is elrontottam a matekot, bár még nem tudom a pontos eredményt, de biztos hogy alacsonyabb lesz, mint amire számítottam előtte, pedig le se blokkoltam, csak figyelmetlenségi hibák voltak, de rengeteg. Lehet, hogy te is izgultál és nem tudtál úgy koncentrálni, átgondolni a feladatokat.
2017. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!