Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményeteket az idei...

Mi a véleményeteket az idei kötelező szakmai érettségiről? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Én vendéglátásból érettségiztem ami 3tantargybol állt össze. A szakmai számítást idén kezdtük el tanulni,szinte senkinek nem ment ez a része. A marketingra szart a tanárunk, hiszen az úgy is nehéz minek az?

Így lett írásbelin 37pontom.


2017. jún. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gépészetből érettségiztem és nagyon nehéz volt. A számítások 3 tantárgyból tevődtek össze volt egy géprajz és az elmélet meg elég sokk tantárgyól állt. 49 pontom lett ami az osztályból a 3. legjobb.a tanárunk is mondta hogy könnyebbre számított.Voltak olyan feladatok amikkel most találkoztam életemben először. A szóbelitől félek mert alig van tételem a tanár nem is segített kidolgozni. Ami van is elég hosszúak. Szerintem aki ezt kitalálta azt kellene fejbe lőni...
2017. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyetertek. Foleg, hogy más tantárgyakból több mintaérettségit is kiraktak, míg a szakmaiból 1-et vagy annyit se. Azt se tudtuk mire készüljünk.😪
2017. jún. 1. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kereskedelmi ismeretekből volt, szintén 3 tantargyból állt össze, de nekünk egész könnyű volt:) a mintafeladatok amiket megadtak nagy segítség volt így nem ért meglepetés

Nektek nem volt minta?:O

2017. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, én is abból írtam! :)

Szerintem se volt nehéz nekünk, de azért a miénkkel is sokat szarakodtak előtte, konkrétan az érettségi előtt 2 hónappal véglegesítettek, hogy akkor miből is lesz az érettségi...Az első része könnyű volt nagyon, a másodikban meg szerencsém volt, mert a képleteket tudtam és így sok mindent tudtam számolni. Az osztályom nagy részének nehéz volt, de hát ők nem sokat tanulták a képleteket...:/

Egyébként meg hasznos volt a mintafeladatsor, legalábbis nekünk ahhoz nagyon hasonló volt az érettségi.

2017. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és pontszámot sajnos még nem tudok, majd csak kedden.

De szerintem legrosszabb esetben 50 körül lesz, legjobb esetben meg 65. :)

2017. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekünk is volt mintafeladat amit meg is csináltunk órán de nem sokra mentünk vele. Én személy szerint megcsináltam még plussz 2010ig az érettségiket de most teljesen más volt mint ezek. Így az egész évfolyamnak meg a tanároknak is meglepő volt.
2017. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!