Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki az első 2 félév alatt 27...

Aki az első 2 félév alatt 27 kreditet tudott összeszedni, azt is kettesre nyögvenyelősen, annak van még esélye az egyetemen?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömröl van szó. Ennyi kredite lett, most átkerült fizetősre, és kb elölről fogja kezdeni az egész képzést. Szerintetek van értelme ?
2017. jún. 2. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeszedi magát, akkor van esélye. Ha így folytatja, akkor vagy kibukik előbb-utóbb, vagy majd 6-7 év alatt végez a 3 éves bsc-vel
2017. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajta múlik. Ha tesz érte, akkor elvégzi. Ha nem, nem.
2017. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhatározás kérdése. Valamin mindenképp változtatnia kell.
2017. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az esetben újrafelvételiztem volna és elfogadtattam volna a már meglévő krediteket, mert így nem kéne tandíjat fizetnie, még ha folytatja akkor is érdemes megfontolnia ezt az opciót. Szerintem az egyetem elvégzése pénz, idő és kitartás kérdése, szóval még ha nyögvenyelősen is, de csinálja akkor előbb utóbb meg lesz az, utána pedig senkit sem fog érdekelni, hogy hogyan szerezte meg a papírját. Tanulni mindig van értelme, mert egy picit megváltoztatja az embert, tágítja a látókörét stb. A kudarcok is ugyanúgy formálják a személyiséget, sőt én nagyon tisztelem azokat az embereket, akik megkapják a pofont felállnak folytatják, egy újabb pofon után is ugyanezt csinálják és haladnak a céljuk felé. Arról nem is beszélve, hogy az, hogy az elején vannak döccenők nem jelenti azt, hogy ez egész végig így lesz, szerintem meg lehet tanulni tanulni is.
2017. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már régi kérdés, de hogyne lenne....én anno elsőbe 35 kreditet abszolváltam két félév alatt. A többiek 65-öt ropogós kredittel mentek nyaralni. Igaz nem 5 év alatt végeztem hanem sokkal később :-) De egyrészt nekem kellett a plusz éveket végig tanulni nem másnak, másrészt ugyanolyan diplomám van mint aki 5 év alatt teljesítette...egyébként anno a gimit is 5 év alatt végeztem 4 helyett :-) Sem diplománál, sem érettséginél soha senki az életben nem kérdezte meg, hogy oké van érettségid van diplomád de mégis hány év alatt végezted el? Ja a diplomámat most kifejezetten megnéztem neked és nem szerepel benne, hogy mikor kezdtem csak annyi hogy a képzés idő 10 félév :-) Mondjuk tény, hogy alapból 18-nak nézek ki, szóval ránézésre mindenki gratulál milyen fiatalon van diplomám :-)
2018. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!