Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MI a véleményetek a Pesti...

MI a véleményetek a Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskoláról?

Figyelt kérdés

tanárok, diákok, oktatás, minden jöhet!

Jövőre oda fogok járni, és szeretnék tisztában lenni azzal, hogy mire vállalkoztam :)


2017. jún. 2. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már mindegy. Korábban kellett volna érdeklődni, mielőtt ezt az iskolát választottad. :)
2017. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos rámerőltették ezt az iskolát, csak kíváncsi voltam, hogy milyen lehet az iskola.. olvastam róla 1-2 dolgot, itt a gyakorin, amik nem voltak túl pozitívak, ezért gondoltam talán lehet valami pozitívum abban az suliban. :) valóban, most már mindegy, de attól még szeretném tudni, hogy pl. milyen ott 9.-esnek lenni, vagy hasonlók.

Szóval, akik 9.-be járnak oda, azoknak tetszik a suli?

2017. jún. 3. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyesírással te túl jó leszel oda. :) De tényleg. Mindenesetre nem lesz túl nehéz dolgod.
2017. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez most irónia volt? :D
2017. jún. 4. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Komoly! Ha valaki 8.-os létére le tudja írni helyesen, hogy 9.-esnek, az szerintem teljesen rendben van!
2017. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh.. Hát, köszönöm, akkor nem kell izgulnom a suli miatt :)
2017. jún. 4. 13:51
 7/8 anonim válasza:

Szia! Szeptembertől oda fogok járni.

Téged milyen szakra vettek fel?

2017. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello srácok én is most fogok oda járni!

Én pék osztályra mentem.

2017. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!