Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok egy eü tantárgyból...

Ha megbukok egy eü tantárgyból attól még egy viszonylag jó helyre átvehetnek? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Egészségügyibe járok, első év. Elég is volt. Sokszor ugrottam volna ki az ablakból minthogy ott legyen.

Három tárgyból állok bukásra amikből kettőt biztos kijavítok (magyar, egészségmegőrzés és SEI (szociális ellátás intézményei)). Az utolsó tantárgy, SEI év elejétől kezdve nem ment mert elismerem nem vittem túlzásba a tanulását, de azért sem mert esküszöm amikor leültem rá tanulni egy szót nem értettem olyan szakszerűen íratta le velünk a tanár. Könyvünk nincs belőle.

Kérdés:

Most ebből szenvedek. Próbálom megtanulni holnapra de még a jó szövegértésemmel sem tudok semmi kevésbé szakszerűt kihozni belőle amit meg tudok jegyezi, és nagyon sokat is íratott le a tanár.

Ha ebből megbukok, amit csak eü iskolában néznek gondolom, lehet esélyem egy nem eü iskolánál, hogy átvegyenek? 2.3-as átlagom van. Tudom, hogy pocsék de ennél sz@rabb éven még soha az életben nem volt. 2 napot leszámítva mindennap egy kalap fo s volt és pár dolog is bejött a képbe. Nem azt szeretném, hogy rögvest átvegyenek egy jobb helyre csak úgy az átlagommal, hanem, hogy egy bizonyítási lehetőséget kapjak, hogy igenis tudok annyit nyújtani! Ilyen lehetséges? :/ Tudom, hogy elcsesztem de szeretnék ezen változtatni. De ebben az iskolában amiben jelenleg vagyok ez képtelenség. Önmagamat nem adhatom, senkivel nem beszélgettem egy jót, hangulat pocsék, jó pár tanáromban kevés az empátia.



2017. jún. 5. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez szakközép v. szakiskola és totál nem érdekel az eü. ezt már eldöntötted, így gondolod, 1000 % ?
2017. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2000%-ban eldöntöttem és biztos vagyok benne. Minden utálatot az iskola és az osztályom felé elnézve sem szeretem. Nem ezzel szeretnék foglalkozni 40-50 évig.
2017. jún. 5. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Az gáz. Ha középbe jársz akkor javasoltam volna a szaksulit, de hát így.

És mi az ami érdekel, kereskedelem, fodrászat, vagy ? Szerintem különbözeti vizsgával, vagy valamelyik a suli számára fontosabb tárgyból egy felvételivel átvesznek, de ezt meg kellene érdeklődni ott abban az iskolában amit kiszemeltél.

2017. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező itt vagy még? Kéne egy kis help
2021. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!