Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy aki matekból...

Az igaz, hogy aki matekból szóbelizik, az 2-esnél jobb eredményt nem érhet el? Na és az, hogy aki irodalomból lefelel jól, viszont nyelvtanból nem, akkor mindkettőből újat kell húznia? :O

Figyelt kérdés

Nekünk ezt mondta a tanárunk, és nagyon ledöbbentem. Irodalmat imádom, de nyelvtanból kicsit félek, nehogy rossz tételt húzzak ki, és akkor hiába lett jó az irodalom, azt is újra kell húznom.

Mit kell így bonyolítani? :S Elég lesz nekem 6-ból szóbeliznem..., örülök, ha végzek. :S


2010. máj. 18. 11:55
1 2
 1/14 Vadmeggy ***** válasza:
0%
Igen ez mind igaz. A télapó pedig manókat dolgoztat illegálisan az északi sarkon. Amúgy matekból nincs szóbeli középszinten ki kell, hogy ábrándítsalak. Emeltre meg úgy sem fogsz jelentkezni szellemi színvonalad miatt. Magyarból pedig egy kockával kell dobnod miután feleltél és az eredményét megszorozzák a szóbeli pontodnak a gyök 2 szeresével.
2010. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz, mert szóbeliznem kell matekból középszinten idén! :(
2010. máj. 18. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
De azért mert írásbelin, 20% alatt teljesítettél nem?
2010. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vadmeggy ***** válasza:
33%
Magyarázd már meg nekem hogy szóbelizel te matekból középszinten légyszíves... Tényleg érdekel. első kommentelő
2010. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ezek szerint nem sikerült a matek írásbelid? Sajnálom. :(


2 éve az osztálytársammal is ez fordult elő. Neki se sikerült a matek írásbeli. Szóval, hogy meglegyen a kettese még 4 pont kellett volna. Ő neki újra kellett ÍRNIA a szóbeli napján, és ott helyben kijavították neki.

De ha jól tudom, aki nem éri el a 10 pontot annak kell csak SZÓBELIznie és valószínűnek tartom hogy nem adnak 2es, vagy 3asnál jobbat, mert nézik hogy van már egy elégtelened.

Ha még 5ösre szóbeliznél is, akkor is van egy egyesed, azaz 5 + 1 = 6, osztva 2vel, az csak 3as.

De szerintem egy 3-as elég jó matekból.

Szorítok, hajrá!

2010. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! :) A 3-as az tökéletes lenne nekem matekból. Azért kell szóbeliznem, mert az írásbelin nem értem el csak 17 pontot! 20 ponttól 2-es, akinek 10 pontja sincs, az még szóbelire sem mehet.
2010. máj. 18. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki 10 és 20 pont között teljesít matek középszinten szóbeliznie kell.
2010. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

nem kaphat semmifelekepp sem jobbat kettesnel.

akkor megy szobelire, ha 10 pontot nem ert el.

a kettot osszedjak, es a szazalek alapjan nezik, hogy ki hanyas.

100pont irasbeli, 50(nem biztos) szobeli.

ha eler 10-t irasbelin es a max! ot szobelin, az 60 pont.

az meg akkor is csak 40 szazalek, tehat kettes.

de aki nem tudott osszeszedni 20 pontot irasbelin, nem valoszinu, hogy szobelin eleri a maximumomt.


de szerintem 20 pontnal van a hatar, 10 pont alatt nem mehet szobelire sem.


kulonben meg ne itt sirankozz, hanem menj tanulni, ha mar 4 ev nem volt eleg ra.


19/L

2010. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
*idod
2010. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem siránkozás te idióta, nézd már meg!
2010. máj. 18. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!