Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy aki matekból...

Az igaz, hogy aki matekból szóbelizik, az 2-esnél jobb eredményt nem érhet el? Na és az, hogy aki irodalomból lefelel jól, viszont nyelvtanból nem, akkor mindkettőből újat kell húznia? :O

Figyelt kérdés

Nekünk ezt mondta a tanárunk, és nagyon ledöbbentem. Irodalmat imádom, de nyelvtanból kicsit félek, nehogy rossz tételt húzzak ki, és akkor hiába lett jó az irodalom, azt is újra kell húznom.

Mit kell így bonyolítani? :S Elég lesz nekem 6-ból szóbeliznem..., örülök, ha végzek. :S


2010. máj. 18. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

en vagyok az idiota, aki az elobb irt(:


bocs, de nekem sirankozasnak hatott, amit irtal. 6bol szobelizel. rendben, soknak tunhet, de mas is erettsegizik(koztuk en is) es ez semmi ahhoz kepest, amit majd a felsooktatasban varnak el.

a nyelvtant meg tanuld, ha a teteleidet nem is magad dolgozog ki, legalabb a netrol szedj le valamit. jobb, mint a semmi.

nem akartam bunko lenni, oszinte voltam csak es szerintem nem is voltam annyira serto, hogy idiotanak titulalj.


csupan, nem ertem meg, hogy az, aki nem tudott 20 pontot osszekaparni matek irasbelin(amit, mar ha minden feladathoz csak az adatokat irja ki, meg a fgvtablabol a kepleteket is megvan boven a kettes), mert hiszi, hogy megerdemel egy harmast.

2010. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Minden szóbeli tételt magam dolgoztam ki, nyelvtanból még van pár, de azt is egyedül fogom :)

Mindenből jók a jegyeim, matekból vagyok egydül gáz. :) És nem 4 évig tanultam, hanem két év alatt kellett elsajátítanom a 4 év anyagát. Erről ennyit. Nem kell mondani, milyen lesz majd a főiskola/egyetem, tisztában vagyok vele.

2010. máj. 18. 13:23
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Összevissza zagyvál itt mindenki. A 40 % nem kettes, hanem hármas. Tehát ha a 17 pontod mellé a szóbeli szerzel még az 50-ből 43-at, akkor kaphatsz hármast. A szóbeli értékelése pedig teljesen független az írásbelitől. Egy másik válaszolónak pedig üzenem, hogy osztályzatok nincsenek külön-külön, csak a végén. Pontok és %-ok vannak. A magyarnál pedig úgy van, ahogy a tanárod mondja, mégpedig azért, mert nem az irodalomra és a nyelvtanra kapod a 25-25 pontot, hanem a tartalomra és a kifejtés formájára. Tehát ha az irodalmat tudod, már nem lehet 5 pont alatt (10%) vagyis bukás a teljesítményed. Nyugi!
2010. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végre egy értelmes ember =)
2010. máj. 18. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!