Ilyet lehetséges?

Figyelt kérdés
Kellene nekem hittanból érettségi, de a suli ahová járok nem egyházi, így a gimi részen nem tanítanak hittant. A városban van lehetőség hitoktatásra. Ezt meglehet oldani valahogy hogy a suliban letegyem az érettségit hittanból vagy nem?

#érettségi #hittan suli
2017. jún. 7. 17:02
 1/2 chtt ***** válasza:
A suliban nem tudják megmondani? Nekem az sokkal hitelesebb forrásnak tűnik, mint amilyen választ itt kaphatsz, hacsak nem szerencséd van, és jár erre egy illetékes is. (Esetleg ott, ahol a hitoktatás folyik? Az önkormányzat oktatási osztályán?)
2017. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szitakötő25 ***** válasza:
Hol laksz? Ha nagyobb városban, akkor biztos van a környékeden egy egyházi iskola, ahol páran érettségiznek hittanból, és van rá felkészítő, ahová be tudsz kéretőzni. Nekem szerencsém volt, mert én egyházi suliba jártam/járok (most érettségizek), és nálunk az egyik atya elvállalta a felkészítést. Mivel (gondolom tudod), hittanból csak szóbeli van, így a felkészítő abból állt, hogy felosztottuk egymás közt a tételeket, a kapott tételt mindenki kidolgozta otthon, majd elküldte az atyának, hogy javítsa ki, aztán beadta a közösbe. Szerintem ha találsz egy egyházi sulit, biztos segítenek neked, és ha nem is tudsz minden órára elmenni, elküldik neked, hogy mit kell megcsinálnod.
2017. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!