Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux-ra lehetséges ilyet?

Linux-ra lehetséges ilyet?

Figyelt kérdés

Van ithol egy Debian kis szerver gépem ami szinte 0-24 megy és szeretnék azon letölteni torrent-el.

Ilyet lehetséges?


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 18. 07:06
 1/4 Adam23713 ***** válasza:
100%

Természetesen! Több lehetőséged is van.

Első sorban a Deluge torrent klienset javaslom, ugyanis annak van egy webes felülete is amit minden potthoni számítógéppel el tudsz érni. Vagyis letöltesz valamilyen torrent fájlt bármelyik othoni gépre, elindítodd a böngésződet, ott beírod a szervered ip címét és a megfelelő portot és már be is jönn a megfelelő webes felület ahol be tudod tallózni a torrent fájlt, ami után megkezdheted a fájlok letöltését a szerverre.


A telepítés menete: https://www.youtube.com/watch?v=Z7HKT8diGZg

2017. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Nekem anno éveken át így ment otthon egy P3-as gép. Ellátta a router, fileszerver, print szerver, wifi access point és torrent feladatokat.

Én TorrentFlux-ot használtam, ami egy PHP frontent és Transmission-t vagy Bittornado-t vezérel, de természetesen használhatsz Deluge-t is.

2017. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És olyan nincs, hogy putty-ba kiadok egy parancsot a torrent fájl elérési helyével és elkezdi letölteni?
2017. máj. 18. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

de. minden torrent kliens tudja ezt.

ha pötyögni szeretsz, akkor rtorrent.

2017. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!