Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ősszel tehetek javitó érettségit?

Ősszel tehetek javitó érettségit?

Figyelt kérdés
Májusban tettem előrehozott érettségit emelt informatikából, de eléggé elszúrtam. Ha nem megyek el a szóbelire, akkor megbukom, de tudok javítóvizsgát tenni októberben?

2017. jún. 7. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
szerintem igen ha elmész egyetem vagy föiskola?
2017. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
11-es vagyok, ez egy előrehozott érettségi volt.. :/ Fontos lenne, hogy októberben érettségizhessek újra belőle.
2017. jún. 7. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
akkor szerintem igen mindmontak neked hogy ujra lehet csinálni a viszgát?
2017. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Úgy változtatták meg a szabályt, hogy az előrehozott érettséginek a javítóját csak 12. végén lehet letenni a rendes érettségivel. Remélem, legalább van egy középszintű eredményed, és úgy mentél szintemelőre.
2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
itt csak beszélsz honnan tudód ezt lehet tenni javito vizsgát
2017. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az érettségi vizsgaszabályzatból tudom. Nem hiszem, hogy vitatkoznom kéne olyan valakivel, aki szemmel láthatóan hasraütéssel irkál mindenfélét, és alig van olyan szó, amit le bírna írni hiba nélkül. A kérdezőnek megadtam a jó választ, a te véleményed meg nem érdekel. Nyilván te is tudod, hol lehet ezeknek utánanézni.
2017. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
te nem tudód csak beszél összevisza te vagy a béna
2017. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ez nem iyg müködik a dolog az iskolátol fug szerintem tehet vizsgát pot viszgát tehet
2017. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%-os ne okoskodjál, az írásodon látszik hogy középiskolának a közelében nem jártál soha.
2017. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
de tehet te nem mondod meg neki tehet szerintem aki nem tud helyesenirni az nem buta
2017. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!