Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap vizsgazok kreszbol,...

Holnap vizsgazok kreszbol, mennyire lesz nehez?

Figyelt kérdés

Sok idom nem igazan volt tanulni, mivel amikor hazaerek az elso dolog amit akarok: aludni, mivel halal faradtan erek haza. Van konyvem, olvasgattam, online volt 1-2 teszt, amit megcsinaltam, azok jol mentek.


Mennyi olyan kerdes van a vizsgan korulbelul, ami ilyen hatulrol jovo kerdes? Mert ugye az olyan kerdesek amikor el kell donteni ki megy eloszor, meg mit jelent a tabla, meg hogy hogy milyen gyorsasaggal kell kozlekedni bizonyos helyzetekben, ezek eleg egyertelmuek, de ugy hallottam rengeteg hatulrol jovo kerdesek vannak mar. Mennyire lesz nehez? milyen kategoriabol van sok kerdes, illetve milyen kategoriabol nincs sok? Koszi



2017. jún. 7. 20:04
 1/7 anonim válasza:
Hello ha gyakoroltál akkor menni fog ha nem akkor nem biztos, hogy meglesz a 65pont minimum ami ugye szükséges a sikeres vizsgához. Gyakorolj minél többet amennyit csak tudsz neten illetve olvasgasd a könyvet. Sok sikert
2017. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, most egesz este a konyvet bujom, sajnos alvas nelkul fogok vizsgazni, meglatjuk :)
2017. jún. 8. 01:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Ket darab 1 pontos hibam lett.
2017. jún. 8. 12:24
 4/7 anonim válasza:

gratulálok, én szerdán viszgázok.

Kaptál már időpontot vezetésre ?

2017. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
respect
2017. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen kaptam, mar amikor kezdtem megmondtak, hogy kihez mehetek szinte azonnal. Vizsga vegulis egyaltalan nem volt nehez. Van sok beugratos, szanalmas kerdes, ahol ha egy olyan tablat nem veszel eszre amit a busz 80%-ban eltakar, akkor elrontod a kerdest. Nagyon alaposan el kell olvasni es a kepeket/mozgokepeket nagyon de nagyon alaposan meg kell nezni.
2017. jún. 19. 12:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Marmint a valaszt rontod el :)
2017. jún. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!