Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap vizsgázok (szóbeli)...

Holnap vizsgázok (szóbeli) kémiából de nem értem az egészet. Tanultam rá egy csomót, de nem értem miről beszélek. Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok, és az igazgató az o.főnk. Hétfőre (holnapra) berakott egy szóbeli kémia vizsgát. A legjobb tanulónk se érti mi a répa van, senki se. De neki be kellett rakni ide, hátha lerontjuk a jegyünket. Mindenki utálja nálunk a kémiát, nálam sincs ez másképp.

Bármilyen tanácsot megfogadok, mit csináljak, ha éppen olyan tételt húzok ki a miről fogalmam sincs. (Pedig megtanultam.)



#tanulás #vizsga #kémia #nyomorék kémia #pls légyszi
2016. máj. 29. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik témakör ?
2016. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis hány témakör van?
2016. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem olyan vészes, nézz át mindent
2016. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül mit húztál?
2017. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyen minek tesz fel kerdest?? Az a minimum hogy valaszolsz ha mar kérdezel..
2017. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!