Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tanulhatnék filozófia...

Hol tanulhatnék filozófia tanárnak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a filozófia és bár most elkezdtem egy kétszakos osztatlan tanári képzést(testnevelés-történelem) de később érdekelne a filozófia is. Van tapasztalat hogy hol lenne érdemes ilyet elvégezni?

2017. jún. 7. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ahol van ilyen szak
2017. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes hozzászólás... Ment a lepontozás.
2017. jún. 8. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem végeztem ilyet de szerintem facebook csoportokban próbálkozz.

Ahol filozófiát tanulók vannak.


Most melyik egyetemre jársz?

Szerintem segítene ez is a válaszadásban.

Vagy például mennyire választanál messzi egyetemet vagy csak ott közelebb akarsz..

2017. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán tanulok jelenleg. Igazából bármelyik egyetem szóba jöhetne ha elvégezném a testnevelés-történelmet minden vágyam lenne egy filozófiatanári képzés.
2017. jún. 10. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a közelséget nézzük akkor például Debrecen jó választás.
2017. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És Debrecenben lehet annak tanulni? Az a baj hogy beírom hogy filozófiatanári képzés, de alapképzést nem találok csak mestert, és nem tudom hogy hogy működik a képzés a filozófiatanároknál.
2017. jún. 15. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mesterene lehetne elvégezni. Ami lényeges eltétés a felvételinél, a pontszámítás. Van ahol az előző diplomát nagyban nézik és csak 5-össel vesznek fel + felvételi vizsga eredménye, van ahol túlnyomórészt a felv. vizsga számít, ami néhol elbeszélgetés, néhol számonkérés.
2017. jún. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az okés, de hogy menjen mesterképzésre ha még alapképzést se találok? :D Vagy ha elvégzem az osztatlan testnevelés-történelem tanári szakot utána mehetek filozófiai tanári mesterképzésre?
2017. jún. 19. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!