Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Filozofiat kedvelők! Mit...

Filozofiat kedvelők! Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés akik szeretik a filozófiát.

Mióta filozófiával foglalkoztok,megvaltozott a gondolkodásotok?Vagy ugyanugy láttok mindent mint előtte?

Éreztek valami olyat hogy jobban ismeritek magatokat es a világot? Vagy hogy új dolgokat is észrevettek?


Én ilyesmiket tapasztaltam miota érdeklődni kezdtem iránta es többet foglalkozok vele.

Csak nálam voltak ilyen nagy hatásai?



2017. febr. 9. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:

A kreativitassal is így vagyok.Előtte is volt bennem egy csepp kreativitás de most szerintem még több.


Érdekel mások hogy vannak ezzel.

Azt is leírhatjátok hogy milyen módon foglalkoztok vele,hol "találkoztatok" vele.

2017. febr. 9. 10:33
 2/2 anonim válasza:
100%
A filozófia általánosan mindenkinek növeli a kreativitását akit érdekel és foglalkozik vele. Ad egy bátorságot a gondolkodásra.
2017. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!