Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy kisebb lopás miatt büntető...

Egy kisebb lopás miatt büntető eljárás folyik ellenem. Az iskolámba fognak küldeni környezettanulmányra valakit és nagyon félek h ennek milyen következményei lesznek. Az illetékes meg fogja mondani h mit csináltam? Vagy van erre titoktartás?

Figyelt kérdés
16 éves vagypl.ezelőtt semmilyen ügyem nem volt,bevallottam mindent most a tárgyalás időpontját várjuk.jó tanuló vagyok (4-5)
2010. máj. 18. 13:48
 1/7 czibles ***** válasza:
89%

legrosszabb esetben az iskolából is kirúghatnak és beraknak egy másikba, ahol a színvonalat még hallomásból sem ismerik.

de viszont legközelebb legalább meggondolod, hogy mit csinálsz.

2010. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit loptál és miért? A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni. :(
2010. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
34%
"de viszont" használata nyelvtanilag helytelen.
2010. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az illetékes mivel az iskolába megy ,hogy utánad érdeklődjön így 100% hogy az igazgató és a tanárok tudni fognak a lopásodról.Hiszen őket is ki fogja kérdezni..Ebben az esetben ha olyan iskolában jársz ahol az igazgató nem tűri el az ilyen viselkedést akár ki is rúgathat..De nem utólag kell félned a dolgoktól..Szerintem nem is árt egy kicsit,hogy megszorongassanak,legalább később 2-szer is meggondolod,hogy hülyeséget csinálj!
2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ki folytat le büntető eljárást? Ha kis összegű, az csak szabálysértés. Nem értem, mért kéne ehhez környezettanulmányt végezni, pláne az iskoládban? Mi köze annak a lopáshoz? Nem lehet, hogy csak valaki ijesztget? A szüleid melletted kell, hogy álljanak és védeniük kell a jogaidat.
2010. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell félned hogy kirúgnak. manapság nem nagyon szoktak kirúgni embereket. nálunk is volt egy gyerek, füvezett suliban, mindenki tudta róla, a tanárok is és senki nem figyelt rá. (egy átlagos színvonalú gimnáziumban)

ne aggódj. majd az igi meg a tanárok előtt vágj búnbánó arcot :D

2010. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyik haverom gimijébe(jó színvonalú, egyházi iskola)egyik gyerek felgyújtotta a wc-t és nem rúgták ki.De mit loptál?Ha az of-öd kocsiját, az durva, de ha csak egy csomag rágót akkor nem rúgnak ki biztos.2-sod unokatestvérem városába egyszer egy buszt lopott el egy gyerek(volános ikaruszt). Őt se rugták ki mondjuk azt nem iskolába csinálta.
2010. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!