Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kizáró ok a 2 éves rendészeti...

Kizáró ok a 2 éves rendészeti szakközépiskolából, a lopás szabálysértése?

Figyelt kérdés

Szeretnék a Szegedi Rendészeti szakközépbe is jelentkezni.


-Van esélyem a felvételin ill. nagy hátrány-e ill. kizáró ok-e, egy 5800Ft-- értékben elkövetett lopás, melyet szabálysértésnek minősítenek?

(A Tesco-ban történt az eset, sajnos belekveredtem és a hosszas bírósági eljárások helyett, inkább felválaltam Én is, DE a kárt a helyszínen azonnal megtérítettem...)


A jelentkezési űrlap kitöltésekor, kérdés az is,hogy milyen szbálysétéseim voltak!!!


-Bele írjam ezt vagy nem érdemes(nem jönnek rá, jobb, ha nem tudatom előre...)??


-A űrlapon a szabálysértések közé oda írjam azt is, hogy biciklivel megbüntettek világítás nélkül???

(Ilyen volt egy pár)

-Ezeknek kérdeik az idejüket is, de ezt már magam se tudom.

Hol tudom lekérdezni, ha kell????


Az önéletrajzba bele írjam külön, ezt a lopásos szabálysértést, hogy tanultam belőle és pont ez nyitotta fel a szemem, a rendőri pálya felé?


Ezen kívül szerintem felvenénnek, tesiből már van egy 5-ös érettségim, a többiből most fogok, de az is jó lesz szerintem...

NAGYON FONTOSAK LENNÉNEK SZÁMORA A VÁLASZOK!

KÉREM CSAK AZOK VÁLASZOLJONAK AKIK KONKRÉT INFORMÁCIÓKAT TUDNAK!!!!!!!!!

ELŐRE IS KÖSZÖN SZÉPEN, HOGY VÉGIGOLVASTAD EZT A HOSSZÚ BEÍRÁST, ÉS KÖSZÖNÖM AZT IS, HA VETTED A FÁRADTSÁGOT, HOGY VÁLASZOLJ IS RÁ!!!


2009. dec. 13. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel erkölcsi bizonyítvány is csatolni kell a jelentkezéshez így hát... Bár nem tudom, hogy ilyet beleírnak-e az erkölcsibe, de szerintem igen... Hát figy... nem sok esélyt adok így neked sajnos, mivel makulátlan erkölcsi kell a sikeres felvételihez.
2009. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De utána jártam most, nem fog szerepelni az erkölcsidben, mivel csak szabálysértéseket követtél el. DE! Jobb ha nem írod bele ha rám hallgatsz... Nem fognak utána járni az száz, szóval inkább ezt hallgasd el. Betegségeket is simán el lehet titkolni ami kizáró ok lenne, pl: allergia.
2009. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a nyilvántartásba megmaradnak a dolgok, de a szab.sért. két év után elévül.
2009. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel erkölcsit kérnek, így nyugodtan "kihagyhatod". A feddhetetlenségi igazoláson azonban szerepel - de azt a felvételihez nem kell csatolni.
2009. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

HÁLÁSAN KÖSZÖN SZÉPEN A GYORS VÁLASZOKAT!

Nyugottan fogok elaludni:)


Ha Valaki tud még egyébb hozzáfűzni valót, vagy információt vagy valami máshogy van vagy bármit kérem írja be...

2009. dec. 13. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyéb info az lenne, hogy ne legyél rendőr :) Sokan mézes-mázasnak látják az egészet, közben meg kula az egész... tapasztatalatból mondom...
2009. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tök mindegy,letagadod-e vagy sem,úgy is rájönnek. Nem fognak felvenni. Már olyan embert sem vesznek fel,akinek a 20 éve meghalt nagyanyjának volt rendőrségi ügye.
2009. dec. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja és szakmabeli vagyok én is,tehát konkrét példákat is tudok.
2009. dec. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az utóbbi infok azért kémények... :D

Ha valaki tud még valamit kérem segítsen és írja be...

2009. dec. 14. 12:00
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
sztem felvesznek...rendörnek még a csövest is felveszik az ucárol XDXD am nemtom ha nem akkor sincs semi őrüjj neki...én baszógép leszek 8 általánosal XDXD
2009. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!