Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek SOTE gyógyszerésze...

Szerintetek SOTE gyógyszerészeti fog idén 415 pont felé menni?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Felvi.hu oldalon a tavalyi ponthatárokat és gyógyszerészetire 403 van írva az államira,428 pedig a fizetősre...De mondták nekem egy páran,hogy azt ott valószínüleg felcserélték.Más oldalon már nem találtam sajnos a ponthatárt,de azelőtti években bőven 400 alatt volt...

Sajnos a biológia és főleg a kémia írásbelim nagyon nem jól sikerült,ezért legjobb esetben sem lehet már 417 ponttól több pontom,habár ma voltam biológiából szóbelizni és azt nagyon jónak éreztem szerencsére.

Szerintetek van így még esélyem?



2017. jún. 8. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudjuk?

ha itt most megerősítést vársz, rossz helyen jársz.

majd ponthúzásnál kiderül.

2017. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem várok megerősítést,csak érdekel szimplán...Meg amúgy gondoltam hátha valaki tudja,hogy tavaly akkor az állami 428 vagy 403 volt és tényleg elírták-e akkor a Felvi.hu-n
2017. jún. 8. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy írták el, fizetősre pár embert vesznek fel, ezért volt magasabb az ottani ponthatár.

Egyébként nem valószínű, de senki nem mondhat biztosat a ponthatárhúzásig.

2017. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írták el és nem megy 415 fölé.
2017. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
403 volt tavaly. szerintem nem lesz semmiképp olyan mértékű emelkedés mint tavaly, szóval van esélyed :)
2017. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg idén baromi nehéz volt mind az emelt kémia, mind az emelt biológia, szóval én a helyedben nem aggódnék, nem fognak sokkal emelkedni a ponthatárok (sőt, az is lehet, hogy csökkenni fognak...).
2017. jún. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia! Biztos, hogy van esélyed, en nagyon szurkolok :)

Én szegegre jelentkeztem a gytk-ra, de sajnos csak 402 pontom lett...szerinted nekem is van remény?

2017. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Szeged tavaly az állami minimumon volt még a tavalyi emelkedések mellett is. Bármi lehetséges, de inkább valószínű, hogy be fogsz kerülni.
2017. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 köszönöm a válaszod! :)
2017. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!