Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki milyen tétel húzott emelt...

Ki milyen tétel húzott emelt történelem szóbelin?

Figyelt kérdés
Főként idén, de korábbi évek is jöhetnek. Hogy sikerült? Elég forrás volt? Milyen atlaszt használhattatok?

2017. jún. 8. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én ma voltam,és Bethlen Gábor fejedelemségét,szerintem tök jól sikerült.A vizsgáztatók is kedvesek voltak.A végén nem kérdeztek,kérdezték egymástól kinek van kérdése aztán mondták,hogy mindent elmondott.Pluszba feltettetek egy kérdést,de modnták,hogy ez már nem megy bele a pontba,de tudtam rá válaszolni
2017. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mennyi ideig beszéltél kb?
2017. jún. 9. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerzetesi életforma. És nem ment túl jól. Sok kérdést kaptam a végén. Persze miután elhagytam a termet eszembe jutott még több minden :D
2017. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem sem szerencsés téma! :(
2017. jún. 9. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel voltam, IV. Bélát és a tatárjárást húztam. Szerintem egész jól sikerült:) Ők adtak atlaszt, szerencsére kronológiásat és sok forrás volt.
2017. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy mennyit beszéltem,elvesztettem az időérzékem,de szerintem 10-en vakamennyi meg volt
2017. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A hidegháborút húztam,13 percet beszéltem,nem kérdeztek semmit,azt mondták,hogy nagyon szép volt.Rengeteg forrás volt(3 kép meg 3 szöveg).
2017. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Budapest feljlődése a hosszú 19.században volt a tételem. Reményeim szerint jól ment, bár kérdezgettek a végén de tudtam rájuk válaszolni.
2017. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!