Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen a beadandó 7 oldalas...

Egyetemen a beadandó 7 oldalas dolgozatot milyen formában kell beadni?

Figyelt kérdés
Ki kell nyomtatni és beadni a tanszékre, ahonnan majd elviszi a tanár. A lapokat tűzzem össze vagy hogyan adjam be? Egy szakdolgozatnál egyértelmű, hogy beköttetném, de egy ilyen rövid dolgozatnál nem tudom mi a szokás.

2017. jún. 10. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehogy mar ne tudd magadtol berakni egy bugyiba, es lerakni egy asztalra... Ennyi a muvelet. Neved, azonositod rajta legyen, annyi a lenyeg.
2017. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy lefűzhető mappába tedd bele
2017. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudom, hogy egy életképtelen senkiházi vagyok, gondolkoztam már az öngyilkosságon, de sokan azt mondják, hogy meg kell próbálni rendbe tenni a dolgokat és élni az életet. Nos, én ezt teszem, ezért járok egyetemre stb, de amint láthatod még ennyire sem tudok rájönni magamtól, segítséget pedig nem kapok senkitől, nincsenek barátaim. Ez persze nem az egyetlen dolog, amiben béna vagyok az életben, minden téren ilyen vagyok. Ha legközelebb halljátok, hogy nem jár a metró baleset miatt, akkor az lehet, hogy én leszek.
2017. jún. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!