Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek motivációt a...

Honnan szerezzek motivációt a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés

1 év múlva érettségizem és még mindig fogalmam sincs, hogy hova menjek tovább.

Egyszerűen semmi nem érdekel és még ahhoz sincs motivációm, hogy gondolkodjak azon, hogy hova tovább.


Egyedül a filmek, újságírás téma érdekel, de ez meg nem annyira elterjedt és egyszerű, engem pedig nem érdekel annyira a jövőm, hogy komolyabban ráfeküdjek.

Egyáltalán nem tud megijeszteni a tudat, hogy honnan lesz pénzem és igazából ez az ami megijeszt...


Mivel gimibe járok, ezért csak egy érettségim lesz, ami nem sok minden.


2017. jún. 10. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj egyetemre menned, mehetsz Okj-s képzésre is. Keress valami médiával kapcsolatosat.
2017. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szüleidet, hogy 3 hónap erejéig a nyáron ne tartsanak el. Menj el dolgozni, próbáld a rezsi rád eső részét és a kajádat megtermelni, garantáltan beszarsz. És ebben albérleti díj még nincs is. Nem vagy elég éhes ahhoz, hogy félj a jövőtől. Ez az igazság.
2017. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerezz nyári munkát, pl. sétálj be mondjuk hangstúdióba, újság szerkesztőségbe, vagy például a szüleid munkahelyére, hogy szeretnél gyakornokoskodni. Ergo ingyen dolgozni. Így meglátod, hogy érdekel-e tényleg ez a vonal.

Vagy végezz el egy fotós tanfolyamot! Én elvégeztem egyet, mert érdekelt a fotózás és csak pozitív tapasztalataim vannak. Új embereket ismersz meg és a fotózás egy olyan skill, ami egyszerűen mindig jól jön, még akkor is, ha nem a filmiparban vagy újságírásban mennél tovább.

2017. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!