Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek a tulajdonságok melyik...

Ezek a tulajdonságok melyik szakkal azonosulnak?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok gimiben, jövőre érettségizek.

Nem igazán tudom még,hogy melyik egyetem milyen szakára jelentkezzek majd,de myáron mindenképpen szeretnék dönteni.

Amik érdekelnek/amikben jó vagyok: könnyen tanulok nyelvekeket, eddig hármat beszélek( nyelvi előkészítő osztályba járok), imádok utazni(be akarom járni az egész világot,a kevésbé ismert helyeket is) ,imádom a nemzetközi környezetet, szeretnék majd "kiöltözve" dolgozni járni( nekem ez is nagyon imponál) érdekel a gyermekvédelem.

Ezek alapján melyik egyetemen melyik szak "passzolna" hozzám leginkább?

18L

*természetesen nem ezek alapján fogok dönteni,csak érdekelnek a lehetőségek, hogy ti( főleg akik már egyetemen van ak), mit javasolnátok ezek alapján.



2017. jún. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy jól beszélsz nyelveket, mindenképpen magy előny, de a szakmát általában nem ehhez/emiatt érdemes választani. Ez előny lesz az állásinterjúkon.

Amiket leírtal az alapján egy idegenvezetőt tudok elképzelni. A gyermekvédelem az meg magáért beszél, járhatsz kiöltözve bárhová. Én mondjuk nyelvtanár szakot javasolnék, pl.: angol-francia szak (vagy amit beszélsz :D), és mellé elvállalod az iskolában a gyermekvédelmi feladatkört (ilyen tipikusan általános iskolában van). Mellékállásként is oktathatsz, idegenvezethetsz - pl júliusban, amikor a tanároknak szünet van, pl elmehetsz különböző országokba akár magyar idegenvezetést is tartani.

2017. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Az nem tulajdonság hogy szeretsz utazni. Mindenki szeret utazni.
2017. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tulajdonság akkor mi, te észkombájn? És nem mindenki szeret utazni, édesapám például rühelli az utazást.
2017. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok,akkor szeretek utazni+ szeretem más népek kulturáját megfigyelni.

Én még diplomatára gondoltam + jog mellé ...talám.

A nővérem tanul egyszerre 2 szakot,nemzetközi tanulmányokat és jogot.

2017. jún. 12. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény. Gondolom éjjel-nappal tanul. Őszintén a mai világban a diplomatához kapcsolatok kellenek elsősorban... Meg az ehhez hasonlókhoz. Jog tipikusan az ami egy országhoz köt.
2017. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
régészet, légiutas-kísérő, tanár, író, bármilyen sofőr, külkereskedelmi üzletkötő árufuvarozó menedzser ügyintéző logisztika cuccos, hajón lévő ember matróz kapitány felszolgáló szakács, sima pincér, műfordító, hegymászó, túravezető, utazási irodás ügyintéző ember, recepciós, sportkommentátor
2017. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!