Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik osztályra igazak az...

Melyik osztályra igazak az alábbi tulajdonságok? Írd a vonalra a megfelelő tulajdonságok számát! Karikázd be azokat, amelyek mindhárom csoportra igazak!

Figyelt kérdés

1. ízelt lábak, 2. fejtor, potroh, 3. csáprágó, 4. átalakulással fejlődnek, 5. összetett szemek, 6. három testtáj, 7. négy pár

láb, 8. kopoltyú, 9. külső kitinváz, 10. csápok, 11. légcsöves légzés, 12. átalakulás nélküli fejlődés, 13. szárnyak, 14. hálót

szőnek, 15. főleg vízben élnek, 16. méregmirigy, 17. ollók, 18. három pár láb, 19. petékkel szaporodnak, 20. öt pár láb


Rákok: _________________________________________

Rovarok: ________________________________________

Pókszabásúak: __________________________________


2017. ápr. 23. 13:36
 1/2 anonim válasza:
61%

Rákok:2,4,8,12,14,15,17,20

Rovarok: 3,6,13,18,19

Pókszabásúak: 2,7,11,16

Mindkettő:1,5,9


Előttem lévő ha nem tudsz rendesen válaszolni ne is szólj hozzá. Direkt házifeladat kérdések között van. Ne itt nézelődj akkor ha nem segítesz.


Te pedig kedves kérdező, legközelebb hamarabb végzel vele ha utánanézel amit órán vettetek. Nem sok idő.

Ne legyél lusta! :)

2017. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,már utánna néztem,meg is csináltam,csak féltem hogy nem lesz jó,mert jegyet kapunk rá :D
2017. ápr. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!