Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kinéznie egy...

Hogyan kell kinéznie egy önéletrajznak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki elsüti ezt a poént, de én tényleg nem voltam ott azon az órán amikor ezt tanultuk! :) Ez is csak én lehetek... Szóval kiküldték a koliból a papírt, hogy máj. 27-én egy önéletrajzal, egy az osztályfőmtől kapott ajánlással, a szülejimmel, írószerekker és agyal jelenjek meg a koliban. Na jó, de hpgyan kell önéletrajzot írni? Milyen hosszú legyen? Mi van ha bekem nem fér ki egy oldalra? Hogyan tagoljam? (bevezetés,tárgyalás,befejezés?)Miket írjak bele? Amerikai vagy Európai stílusút csináljak? Vagy ötvözzem?Mennyire legyen személyes ill. közvetlen? Vagy távolságtartónak kell lennie?

Szóval írjatok le mindent ami csak ezzel kapcsolatos!

Köszi mindenkinek a válaszokat :)


2010. máj. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlok Neked egy nagyon szupi oldalt, ahol egy csomó önéletrajz minta fent van és részletesen le van írva, hogy milyen egy jó önéletrajz, nekem sokat segített!:)

[link]

2010. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném hol laksz? :D mert én is ekkorra megyek a koliba..
2010. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Honti már megint te vagy az?



Parádsasvári vagyok és Miskolcra megyek suliba :)

2010. máj. 18. 20:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek meg nagyon köszi a választ!
2010. máj. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!