Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik e-felvételivel jelentkezt...

Akik e-felvételivel jelentkeztek és nem banki átutalást kértek azoknak megjött a sárga csekk?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Még nem jött meg, pedig már itt az ideje, de annyira mondjuk nem zavar. :D
2010. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar? Engem k_rvára idegesít. (Nekem sem jött meg ugyanis.)
2010. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött még meg. De elvileg ezen a héten postázzák. (pfff, na persze...)
2010. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtat, h. még ti sem kaptátok meg. Mert én már izgultam, h. mi a fene van, h. még most sem küldték.
2010. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy itt, gyakorikérdéseken olvastam, hogy volt olyan emberke, aki egyáltalán nem is kapott csekket, pedig már a ponthatárok is kiderültek addigra :) Szóval ő ingyen jelentkezett :D
2010. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huh, akkor most megnyugodtam.. kicsit.. mert még nem kaptam én se csekket és már gondolkoztam, hogy írok nekik egy e-mail, hogy akkor most mi van.. mert azt mondták még nekem anno, hogy márciusban vagy áprilisban küldik.. khm már május közepe van xD na most azért kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nekem nem jött még meg a csekk... :)
2010. máj. 19. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!