Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri szóbelinél mikor lehet...

Töri szóbelinél mikor lehet atlaszt használni?

Figyelt kérdés
Már lehet akkor is használnom amikor dolgozom ki a tételemet ,vagy csak akkor lehet amikor rendesen mondom fel a tételt ,felelek ?

2017. jún. 14. 09:15
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Utolsó! Senkit nem keserítesz el, ugyanis ebben az évben még használható a kronológiás atlasz :)


- egy idén érettségiző diák

2017. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. jún. 15. 16:21
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

Hát #11, elkeseríteni én sem akarlak, hiszen nyilván rendesen készültél, de kiábrándítani foglak: a szóbelin nem használható kronológiás atlasz.

Itt benne van: [link]

2017. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felkészülés és felelés között is. Sőt, ha jól tudom, ezt díjazzák is a tanárok, ha tudod használni az atlaszt és beleépíted a feleletedbe.
2017. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 FamiR válasza:
100%
#13 a felháborodások miatt kiegészítették a rendeletet úgy,hogy ebben az évben még lehet használni a kronológiásat.Írásbelin is használtam és gondolom a szóbelin is lehet.
2017. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%
Ez nagyon klassz, hogy te GONDOLSZ valamit, amikor én már belinkeltem a rendeletet, amiben ott van fehéren feketén. A töriérettségihez a forráselemzés is hozzátartozik, ahhoz meg először meg kell nézni a forrást. Biztatlak, hogy tedd meg, ugyanis tényleg benne van, hogy a szóbelin nem használható a kronológiás. És ez a legideibb változat.
2017. jún. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 FamiR válasza:
100%
Nem kötekedni akarok,lehet hogy így van de remélem nem lesz igazad(már csak azért sem mert hétfőn szóbelizek,és jól jönne az a kronológia).Megnéztem amit linkeltél és az írásbelihez ugyanúgy odavan írva hogy kronologia mentes atlaszt lehet csak használni,mégis használhattuk.
2017. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%

Igaz, mert az máshol van leírva nem itt, ennyiben tényleg tévedtem és nincs odaírva, hogy csak az írásbelin (nekem ez furcsa).

Viszont a szóbelin nem lehet saját atlaszt használni, csak azt, amit a tanár kikészít, tehát rajta fog múlni. Sz a tanár pedig évek óta érettségiztet ilyen atlaszból, és óriási rutinnal meg tudja különböztetni, hogy a vizsgázó csak kinézett pár évszámot a kronológiából, vagy tud is valamit.

2017. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem olyanokkal akik emeltszintű érettségin voltak és nekik kronológiás atlasz volt , úgyhogy köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 17. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!