Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmondták már nektek, hogy...

Elmondták már nektek, hogy sikerült a magyar (vagy akár a többi) érettségitek?

Figyelt kérdés
Nekem a magyar négyes lett.... Nem tudom hova vesznek így fel :(
2010. máj. 18. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt hiszem sehová nem jutsz így be. Sajnálom, hogy így tönkrement az életed!
2010. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem. Bemehettem volna kérdezgetni a tanárokat, de nem volt kedvem. (A matekot 39 fokos lázzal csináltam végig, betegen és alapból féltem is tőle, eléggé leszerepeltem - nem szeretném előre sokkolni magamat.)


Egyébként hány százalékos négyes lett? Mert az számít, nem a jegy! Mármint, ha a max. százalékos négyes, az is jelenthet jót. És még nincs veszve semmi, hátra vannak a szóbelik! Ne azon múljon, tanulj sokat, kívánom a legjobbakat.

2010. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért valahova csaak, mert van két középfokúm :) Csakhát nem oda ahova akarok.
2010. máj. 18. 20:40
 4/12 A kérdező kommentje:
74 pontom lett.
2010. máj. 18. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt simán feljavíthatod szóbelivel 5-ösre. Szerintem nincs okod az aggodalomra. Hová, mire jelentkeztél?
2010. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nekem is megmondták.

nekem is hasonló lett a magyarom és sokkal jobb kellett volna :D

na de mindegy még mindig van a matek. elvileg hnap bemegyek megkérdezni milyen lett de nincs sok bátorságom

2010. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap megyek megkérdezni :) De nem hivatalos infó szerint 88 pontos lett a törim. Hmm ennek örülnék:) Matekról annyit tudok, hogy négyes lett, (60 valamennyi% ) ami jó, mert úgy álltam neki, hogy csak legyen meg, és hagyjanak békén :) Többiről még nem tudok semmit, csak annyit, hogy magyarból a szövegértésem 37 pont lett.
2010. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na előző vagyok, ma voltam benn: 98%-os lett a törim, a matekom 74%, a németem meg minimum 92%, de pontosat még nem tudok. Magyarról és angolról nincs fejlemény.
2010. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó és hova jelentkeztél?
2010. máj. 19. 13:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és van nyelvvizsgád? (most éppen reménykedek, hogy nem oda jelentkeztél ahova én :D) 20:54 : Jogra jelentkeztem, de bejelöltem mellé a többi jogi szakot (nemzetközi igazgatás, igazgatásszervező)
2010. máj. 19. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!