Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Marketing szakközépiskola...

Szilardm kérdése:

Marketing szakközépiskola Romániában magyar nyelven hol található?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez itt Magyarország, magyar embereknek.

Ha ezt még nem is nézzük, itthon nincs elterjedve az, hogy egyetemi dolgokat ennyire konkrétan kiszervezünk középiskolába. Főleg, hogy az esetek 90%-ban semmit sem ér egyetem nélkül.


Emellett mindegy, hogy hol van Romániában? Annak megint mi értelme volna? Akkor már mehetsz Pestre is.

2017. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Romániában lakok
2017. jún. 15. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes te mennyire egy bunkó paraszt vagy... rengeteg határon túli magyar van, nem értem mi bajod van azzal, hogy itt teszi fel a kérdését. Jó hogy mindjárt le nem románozod.
2017. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a bunkó paraszt, mivel azonnal arra gondolsz, hogy rossz szándékból írom, illetve kirekesztem a határon túl élőket.

Szimplán a logikus gondolkodás szólt belőlem, itt Magyarországon nem ismerjük a Román iskola rendszert, az oktatás felépítését, illetve hogy ott mire van szükség és azt sem, hogy bizonyos iskolák hol vannak, mert az esetek nagy %-ban román az iskola honlapja és a magyar keresőszavak nem találnak célba.

Ezért kéne egy ROMÁN!!! oldalon kérdeznie, mert a ROMÁN emberek vannak tisztában ezekkel, nem pedig a MAGYAROK.


Példának okáért. Ha egy Magyarországon működő német iskolát kérdeznek, akkor azt jól teszik ha egy magyartól kérdezik, hiszen rátudunk keresni, még ismerhetjük is. Azonban ha egy némettől kérdezik, honnan tudná?

2017. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A logikad viszont cserbenhagyott. Attol hogy te nem tudsz valaszolni a kerdesre, meg akad boven olyan valaszolo aki nem Magyarorszagi lakos, es bar ha kesobb is, de sok hasonlo kerdesre is erkezik hasznos valasz.

Maga a kerdesre viszont en sem tudom a valaszt, reg kinottem az iskolapadot.

2017. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy határontúli magyarok is használják az oldalt? Miért csak Magyarországnak szólna az oldal? Hova jutottunk, hogy amikor egy magyar kérdező egy magyar oldalon szeretne magyar emberektől kérdezni valamit, ami helyileg Romániához kapcsolódik Romániába küldik? Hány éves vagy?
2017. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!