Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Magyar Hajózási...

Milyen a Magyar Hajózási Szakközépiskola?

Figyelt kérdés
Oda fogok járni, mert imádom a vizet, a hajózást és ami ezekhez vmilyen szinten kapcsolódik. Meg ugye Pesten van és ott a dobolást is jobban tudom csinálni, mint most ahol élek. Milyen az iskola? Parasztok járnak oda? Lányok vannak azért? Nem mintha ez alatt az 5 év alatt csajozni szeretnék, csak érdekel. Egyébként hajózási technikus leszek.
2016. júl. 25. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kolesza a sulinak?
2016. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ah, annyira irigyellek hogy oda mehetsz! Igazabol en eleg sok rosszat hallottam a sulirol:/ A szuleim is azt mondtak hogy akarhova jelentkezhetek de oda biztos nem..haha szoval most egy kicsit ossze vagyok torve, mivel en is mindent imadok ami csak egy kicsit is a hajozashoz kapcsolodik!Mindegy szomoru.Figyu azert ha latod ezt legyszives azert irnal valamit hogy megis milyen a suli?:)

Es egyebkent vannak ott lanyok? Csak mert en mar szinte nem is akarom senkinek sem emliteni hogy en majd hajozni szeretnek mivel mindig az az elso hogy "jaaj noket ugy sem alkalmaznak hajon maximum takaritononek"

2016. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én lányként járok oda, és rengetegszer megkapom, hogy nőként nem megyek semmire, hatalmas a nemi diszkrimináció, de ha valaki elég kitartó, simán képes rá :)))
2017. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsike0417 válasza:

Ott végeztem, matróz vagyok, hajó vezető leszek ;)

Egy másik lány is ott végzett, és már nagy hajó vezető...

2019. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!