Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javítóvizsga, lehet e ilyet?

Javítóvizsga, lehet e ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A matematika tanárom azt mondta évvége előtt hogy írok egy dolgozatot és ha az 2es kihúzza az azelőtti egyest és megvagyok, nos beteg lettem nem mentem be hogy hanyas lett de 100%ig tudom hogy az meglett, nem is ez a lényeg felhívott osztályfőnököm hogy menjek be mert meghúzott matekból a tanár kérjem ki mit kér augusztusra.

Szerintem ő vagy nem javította ki vagy elég érdekesen osztályoz.

Olyat tud csinálni javítóvizsgán hogy megvan a kettesem és megbuktat azon is vagy kikérhetem a lapot? Ugyanis szerintem ő ezt szándékosan csinálja.



2017. jún. 15. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz helyre nyitottam sajnos, nem szándékos volt, észrevettem nem kérek miatta negatívat.:)
2017. jún. 15. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:

"A matematika tanárom azt mondta évvége előtt hogy írok egy dolgozatot és ha az 2es kihúzza az azelőtti egyest"

"nem mentem be hogy hanyas lett de 100%ig tudom hogy az meglett"

"szerintem ő ezt szándékosan csinálja."


Nos, ha azt mondta, hogy ha 2-es lesz a dolgozatod, akkor kihúzza az előtte lévő 1-est, ez ne is haragudj, de nem épp rosszindulatról árulkodik. Ráadásul, ha nem mentél be, akkor honnan tudhatnád 100 %-ra, hogy meglett a 2-es? Miért nem kéred ki a dolgozatodat, hogy megnézd?

Azt utólag is meg lehet nézni.


És nem, a javítóvizsgán nem lehet a 2-esből egyest csinálni.

De tudok egy totál egyszerű megoldást: tanulj annyit, hogy erős 2-es, vagy adja Isten, esetleg 3-as alá legyél és akkor tutira nem tud megbuktatni :-)

2017. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd ki a dogát (megnézni)
2017. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, nem is mondtam hogy rossz indulatból, csak az egész iskola azt mondja hogy érdekes dolgokat csinál, volt olyan aki aztmondta tanult/matektanárhoz is járt és megbuktatta pótvizsgán.

De fogok természetesen tanulni, amúgysem vagyok buta matekból csak sokat hiányoztam és olyan a Tanár hogy beírja az egyest ha nem írom meg a dolgozatot.

2017. jún. 15. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Előtted a nyár,szépen felkészülsz és sikerül a javítóvizsga augusztusban.
2017. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!