Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A most júniusi középszíntű...

A most júniusi középszíntű irodalom, nyelvtan, angol és történelem tantárgyak TÉTELSORAIT, tehát a tételek témáit le tudná nekem valaki írni? Bármelyik tételcímmel kisegítének.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy hatalmas kérésem! Júniusban érettségizek, de sajnos még mindíg nem tudom a KÖZÉPSZINTŰ TÉTELSOROKAT irodalom, nyelvtan, angol és történelem tantárgyból. Tehát annyi lenne a kérésem, hogy ezeknek a tantárgyaknak a tétel címeit írjátok le nekem. Ha egyetlen tantárgy témaköreit leírod, már úgy is előrébb vagyok, és köszönet a segítségedért! Sajnos elég kevés jóindulatú ember van, talán a tanárjaimat is annak mondhatom, hisz nem árulták el a témákat, de remélem valaki által most mégis csalódhatok jó értelemben. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2010. máj. 18. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

:O Nem mondták meg, hogy mik a tételek? :O Ez nekem nagyon új. Minden suliba más...

Nálunk magyarból: Petőfi tájköltészete, Arany János Őszikék ciklusa, Ady szerelmi költészete, Babits Mihány Esti kérdés, József Attila kései költészete, Flaubert Bovaryné, Madách Imre Ember tragédiája, Mikszáth K. parasztábrázolása, Tóth Árpád versei, stb............

2010. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na köszi a választ:D közben már én is rájöttem, h minden suliba mások a tételek.. de már utána jártam és állítólag el is mondták az órákonn csak úgy néz ki nem igen figyeltem egyiken se:D viszont holnapra meglesznek a tétel címeim úgyhogy probléma megoldva
2010. máj. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!