Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a szóbelin a...

Mennyire nehéz a szóbelin a 12%ot teljesíteni? A pontszámom már az írásbelin megszereztem mindenből a ketteshez.

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen targy? Angolon, irodalmon (bar a magyart kb.lehetetlen 3-asnal rosszabbra teljesiteni) nem nehez, mateknal mar igen, ha total zokni vagy hozza. A torit pedig nincs mese, be kell seggelni.
2017. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Matekból noncs szóbelim. Pont a törit szokták könnyűnek mondani.
2017. jún. 16. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg mindig nem tudjuk, hogy melyik targyrol van szo a te esetedben.

A tori meg valoban konnyu, ha tanulsz ra. Ha abbol kell a 12%, azt kb.csak akkor nem ered el, ha tenyleg SEMMIT nem tudsz.

2017. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a törire pont alig kell tanulni ha 12% a cél, hiszen atlasz és forrást adnak, onnan meg simán meglehet oldani:D kis érettségin olyat huztam amit nem tudtam hogy tétel, és két pont kellett volna hogy négyes legyen a jegyem, csak atlasszal és forrással ...:D
2017. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindenből elég nekem a 12%. Így mindenből ez az elsődleges cél. Leginkább magyartól félek és angoltól.
2017. jún. 16. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyar es angol? Minimalis tanulassal elerheto mindketto. Egyebkent miert tetted ennyire alacsonyra a mercet? Egyik erettsegi sem olyan ordogtol valo kozepszinten, hogy egy kis plusz erofeszitessel ne lehetne egy kozepesre teljesiteni.
2017. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó héten kezdtem el tanulni. És van ugye az alapok plusz gépészet. Elég sok egy hétre rendesen megtanulni. Szerintem a nyelvtant ki is hagyom.
2017. jún. 16. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!