Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségin irodalomból...

Magyar érettségin irodalomból én választom ki, hogy melyik verset elemzem, vagy meg lesz adva?

Figyelt kérdés
Például ha Petőfi tájköltészetét húzom, akkor eldönthetem, hogy melyik verset elemzem ?

2017. jún. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A tájköltészete elég nagy témakör, és nem egy adott verset húzol, hanem témát, szóval több vershez is kell tudnod mondani dolgokat, mert simán belekérdeznek, ha nem mondod magadtól.
2017. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyílván nem egy versre gondoltam, de akkor ezek szerint én választom ki a verseket ?
2017. jún. 16. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a feladat azt írja, hogy szabadon választott versek alapján mutasd be a témát, akkor igen. Ha megadja a feladat, melyik verseket kell elemezned, akkor se aggódj, úgyis olyan lesz, amit tanultatok. De egyébként biztos, hogy te választhatod ki a verseket.
2017. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is van ilyen tetelem,es nekem a tanarom a Puszta telen es az Alfold cimu verset javasolta elemezni a temahoz. Ha meg valamelyikhez nem tudnad melyik kell nyugodtan irj :)
2017. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!