Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy évben több tantárgyból is...

Egy évben több tantárgyból is mehetek OKTV-re?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány tantárgyból mehetsz. Volt olyan iskolatársam, aki 8 tantárgyból ment.
2017. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Kettőnél többet nem vállalnék
2017. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
ahogy leírták, mehetsz bármennyiből, viszont érdemes átgondolni. én angolból is olaszból indultam, angolból nem jutottam tovább, olaszból viszont többletpontom is lett, és így utólag úgy gondolom, hogy biztosan nem tudtam volna így felkészülni érettségire tanulás meg minden mellett, ha megyek még egy tárgyból. persze ez egyénfüggő, de gondold végig azért.
2017. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét évben 3-3 tárgyból indultam el, szerintem nagy tétje nincsen, érdemes kipróbálni magad. Nem különösebben készültem, csak az egyik tárgyra, abból mindkét évben döntős voltam. A többiből második fordulóba sikerült jutni. Szóval bármennyire mehetsz, ahány tárgyból kíváncsi vagy, hogy mit tudnál elérni. Pályázatos tárgyak komolyabb felkészülést igényelnek, ott nekem már a 2 is soknak számítana
2017. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!