Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet-e úgy OKTV-re jelentkezn...

Lehet-e úgy OKTV-re jelentkezni, hogy még az adott tantárgyból nem érettségiztem le, és három évem van még az érettségiig?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz a filozófia OKTV,és mit kap a döntős,vagy az első 10 ?
2011. jún. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudok OKTV az érettségiző és az őt megelőző évfolyamnak van. ( hagyományos 11-12. osztályok)
2011. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
11.ben és 12.ben lehet menni, tehát várnod kell még. Én csak bioszon és kémián indultam. Haverom ment filoból és asszem első 20ban volt. Ha első tízbe kerülsz bármelyik OKTV-n, automatikusan megkapod a külön vihető pontokra a maximumot ami nálunk még 80 pont volt tavaly, most ha jól tudom 100
2011. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak oda kapom meg ezeket a pontokat,ahova beszámítják felvételi tantárgynak a filozófiát,ugye ?
2011. jún. 15. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha OKTV helyezést érsz el az olyan nagy dolog, hogy azért mindenképpen kapsz plusz pontot.
2011. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak akkor számítják bele a pontjaidba, ha a filozófia felvételi tantárgy az adott intézménynél. A pontozás így van egyébként:

1-10. hely: 80 pont

11-20. hely: 40 pont

21-30. hely: 20 pont

Mivel 400+80 pontos rendszer van (még egyelőre), ezért az első tízben benne lenni nagyon is jó.

2011. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az valóban sok pontot ér
2016. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!