Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az abgol érettségi szóbeli...

Az abgol érettségi szóbeli része hogy zajlik? Vemegyek tételt húzok és egyből arról kérdez? Vagy lesz egy két személyes kérdés bemutatkozás is? És köszöni hogy kell? Angolul vagy magyarul?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
csak angolul beszélhetsz már a megérkezésed pillanatától kezdve , először spontán kérdéseket tesznek fel majd jön a szituáció és a téma/témakör kifejtése képek alapján ... én is most készülök rá és a minimális 8 pontra hajtok , sok sikert !
2017. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minimális nyolc? Nem 12 százalék a minimum? Ami nyelvnél 4 pont?
2017. jún. 17. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy ha maximum 33 pontot kaphatsz a feletedre, és ha szerzel 4-5 pontot akkor már átmentél. Nemtudom az első milyen 8 pontról beszél:D Egyébként a kérdésedre válaszolva: Leülsz a tanárod elé. Gyors szóváltás esetleg angolul: "Hey! How are you? - I'am fine, thank you, and you?" Ezután kihúzod a tételt, majd angolul mondod neki a számát: pl.: "Number 9" Kapsz 1-2 percet arra hogy elovasd a feladatot illetve értelmezd. Majd megkérdezi a tanár, hogy "Are you ready?" Válaszolsz: "Yes" és megkezdődik a feleleted. Nagyjából így fog kinézni.

Sok sikert!

2017. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen , rosszul írtam csak 4 pont kell , most hogy ezt már tudom én is nyugodtabb vagyok ☺
2017. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!