Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni 1 nap alatt...

Meg lehet tanulni 1 nap alatt 10 tételt?

Figyelt kérdés

ha mondjuk egy tétel 2-3 oldalas.

csak a kérdésre válaszoljatok. Kötekedők ne írjanak! köszönöm!



2017. jún. 17. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Bár ez tőled függ, én tavaly egy nap a 20 történelem tételből 12-3-at tanultam.
2017. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Meg lehet simán. Nekem kb 60 van hátra utolsó 3 napra.
2017. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, az komoly, akkor sok sikert.. nekem 4 nap van vissza és ma már megtanultam 4 tételt, még ma megpróbálok 6-ot. mert jó lenne mindennap 10-et megtanulni ,hogy pont végezzek. húzós lesz... de gondolom attól is függ, hogy az ember milyen gyorsan tanul, meg hogy mennyire nehéz a tétel. mert vannak nehezebb tételek, amiket 1,5-2 óra alatt tudok megtanulni és vannak , amiket 30 perc alatt, mert olyan könnyű... szóval necces nagyon.
2017. jún. 17. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen.


Ez akkor már nem a válasz de légyszi ne pontozz le:((


Én ma elvertem mind a húsz törit :D De tőled függ nagy mértékben, mennyire vágod alapból, ilyenek.

2017. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az nem semmi, ügyes vagy, pedig a töri nem valami könnyű, vannak nehezebb tételek...

nekem még sok van vissza, de ma sikerült 11-et megtanulnom és még éjfélig nyomatom. aztán holnap reggel 6-tól folytatom a többivel... jó lenne hétfőn végezni minddel, hogy kedden még tudjak ismételni ,hogy azzal frissítsem az eddigieket is...

meg lesz szerintem, de húzós azért.. :D

nem szoktam lepontozni senkit :)

2017. jún. 17. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A képességeiden, és kitartásodon múlik főleg. Tanulás terén a legnagyobb eddigi teljesítményem: 4 nap alatt tanultam meg 95%-os tudásszintre Tannenbaum: Számítógép-hálózatok könyvéből körülbelül 500 oldalt, mellette egy 940 oldalas diának minden részletét kellett tudni. Sok szöveg és ábra (számítógép-hálózatok nevű tárgy volt az egyetemen, és egy volt BME-s prof. tartotta nálunk) Azt hozzá kell tennem, hogy egész nap tanultam, szinte ájulásig, mert félév közben nem jártam be és nem is tanultam semmit.:D A vizsgán mindent tudtam. Sajnos az élet több területén is ilyen szélsőséges vagyok, igyekszem szorgalmasabb lenni, már most a kényszer rá is visz a folyamatos igyekezetre. (megélhetés, munkahely, stb)
2017. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még egyet sem, folyamatosan kell tanulni a tételeket, és persze egész évben tanulni.
2017. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha 1 nap alatt nem tudtok megtanulni néhány oldalt, akkor később bajban lesztek. De mindegy, majd ha továbbtanultok rá fogtok jönni.:)
2017. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hello! bár nem tudtam már megtanulni mindet, de az érettségi jól sikerült, olyan tételt húztam, amilyet szerettem volna, és tudtam is. szóval köszönöm a válaszokat :D
2017. jún. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!