Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek a kollégiumtól😥M...

Félek a kollégiumtól😥Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most ballagtam és nagyon félek tőle.Pedig elég jól barátkozom csak régebben az ottalvással problémáim voltak és félek hogy ott se tudok majd.Mit tehetnék ez ellen?

2017. jún. 18. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhhh, hát én is rettenetesen parázok, de azt mondják, hamar meg lehet szokni. :D Esetleg valami kisebb kollégiumot nem tudsz keresni, vagy olyat, ahol nincsenek olyan sokan egy szobában? Vannak egészen élhető helyek is, azt hiszem. Új környezet lesz, de seperc alatt meg fogod szokni. Ha meg nem, a koleszos haverokkal már könnyebb lesz albérletet keresni. ;)
2017. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Úgy sejtem, középiskolás leszel. Talán közelebbi iskolát kellett volna keresned, ha tudod, hogy bajok lesznek a kolival. Én is így voltam, egyszerűen irtóztam tőle, ezért választottam olyan helyet, ahova be tudtam járni (még ha napi 2 óra utazással is járt, de volt rendszeres buszjárat). Van még idő, szoktasd magad a gondolathoz, ha pedig elkezdődik, majd kiderül, mennyire bírod. És még akkor is válthatsz bejárásra, vagy ha nem megy, akkor iskolát is. Szóval ne félj.
2017. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!