Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Fizetni kell a...

SEGÍTSÉG! Fizetni kell a bizonyítványért az iskolában. Ezt a kérdést tavaly is felvetettem, ugyanekkor, viszont akkor is kételkedtetek bennem és nem hittétek el! Már megbocsássatok de én se hiszem! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Fizetős iskola, havi 25k még júniusban is, mikor le se jártuk az egészet!!! Osztálykirándulás is +10k mikor az összes osztálypénz (szintén 10k) be van fizetve!! Mostanra már úgy hiszem meghűlt szívvel hogy már nem is iskolába hanem bankba járok!! Minden év utolsó hónapja már csak azzal telik el hogy az osztálytársaimmal üreges tekintettel nézünk magunk elé...valaki segítsen. MOST! MIT TEGYEK?!

2017. jún. 20. 10:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy a bizonyítványt tulajdonképpen meg sem kapjuk csak egy rohadt nyomtatott fénymásolt papírt!
2017. jún. 20. 10:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért jelentkeztél ide?

Ha nem tetszik, akkor járj máshova. Vagy fogadd el, hogy így működik és csináld végig, ha már belekezdtél, és úgy gondolod, hogy fontos, hasznos lesz ez a tudás a számodra.

2017. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapítványi (fizetős) suliból menekülj! Egy nagy pénzlehúzás az egész.

Ha egy évben 250 ezret kipengettél akkor a bizonyítvány költsége már nem fog gondot okozni.


Remélem nem a Paulayba jársz! Ott most komoly gondok vannak.

2017. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neem ez a Katedra :)
2017. jún. 20. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!